logoTextW logoR line3
stock ГОРЯЧИЕ СКИДКА НА КАНАЛЕ ТЕЛЕГРАМ! https://t.me/rakuenaSpa
ДАТА БРОНИ КОЛЛИЧЕСТВО
pickerUp pickerUp
closePopup
Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами
stock Введите свои данные Чтобы мы могли с Вами связаться
closePopup
Выберите услугу из списка
stock Введите свои данные Чтобы мы могли с Вами связаться
Политика конфиденциальности
ico
Спа масаж для вагітних

Холістичний масаж для вагітних жінок і молодих мам.

Вагітність - це прекрасний і дивний стан жінки, але і в той же час дуже складний як в фізичному, а особливо в емоційному плані.

Делікатний і в той же час ефективний холістичний Спа масаж для вагітних полегшує стан і приносить спокійний душевний стан
arrow arrow

Прокинулися вранці радість на душі, а через годину вже море сліз і нічого не радує ...

Вагітна жінка дуже вразлива ... І емоційний стан в якому перебуває майбутня мама зовсім непростий. Змінюється тіло, скаче рівень гормонів і все це викликає багато страхів і тривог.

Італійська компанія Gerard's у співпраці з лікарями Італії створили спеціальну Холістичну масажну техніку для вагітних жінок- спа масаж для вагітних.

В основу цієї Спа програми покладені аюрведичні принципи і знання фізіології вагітної жінки. Цей особливий спа масаж для вагітних готує жінку до вагітності, покращує фізичне та емоційне самопочуття під час вагітності і відновлює психоемоційний стан після пологів. Холістичний масаж для вагітних вирощує душевну рівновагу і комфорт.

Позитивна дія масажу для вагітних:

У Аюрведі Жінці відводиться найголовніша роль, так як Жінка дає життя. Для спокійного гарного стану під час вагітності рекомендований спеціальний масаж для вагітних, тому як спокійний психологічний та емоційний стан - це основа основ для здоров'я дитини і мами.

Позитивний вплив масажу для вагітних:
  • Зняття навантаження з суглобів
  • Розслаблення м'язів шиї і спини
  • Усунення набряклості з рук і ніг
  • Зменшення болю в спині
  • Корекція і підтримка правильної постави
  • Зняття больового симптому при невролгіях і запаленнях сідничного нерва.
Чим ще корисний Спа масаж для вагітних
  • Масаж покращує мікроциркуляцію крові і лімфи. З ростом плода вени і артерії передавлюються, циркуляція крові і лімфи з - за цього погіршується, що відбивається на погіршенні самопочуття жінки.
  • М'язи спини (грудний і поперековий відділ) відчувають під час вагітності надмірне навантаження за рахунок збільшення ваги плоду і грудей. Для підтримання хребта в правильному стані потрібно багато зусиль, які викликають статичну напругу. Масаж значно полегшує стан і сприяє правильній поставі.
  • Судоми. Судоми частий стан, пов'язаний з порушенням мінерального обміну, зниженням рівня глюкози в крові і застійних явищ в судинах ніг, на більш пізніх строках передавлюванні вен під час сну.
  • Масаж для вагітних покращує циркуляцію і расслабляє м'язи. Масаж дозволяє максимально швидко відновитися після пологів. Масаж для вагітних, що виконується з особливою турботою і теплом, повертає комфортний спокійний стан і дозволяє впоратися з перепадами настрою.
Спа Масаж для вагітних - проти розтяжок

Тонус шкіри під час вагітності погіршується. Еластичні волокна шкіри слабшають і розтягуються, залишаючи стрії. Спа Масаж для вагітних на органічній сирій кокосовій олії Raw Organic відновлює еластичність і пружність шкіри і запобігає появі розтяжок під час вагітності, а також сприяє їх усуненню після вагітності.

Для спа масажу для вагітних застосовується тільки орграніческое масло найвищої якості, сертифіковане Департаментом США.

Сире кокосове масло, містить велику кількість природньої гіалуронової кислоти, стимулює оновлення клітин, зволожує і живить шкіру, робить шкіру м'якою і захищає волокна колагену. Регулярний Спа масаж для вагітної на сиром кокосом маслі вбереже від розтяжок і допоможе шкірі після пологів швидко відновитися.

Тривалість Спа масажу для вагітних 60 хв., Вартість 770грн.

Тривалість Спа масажу для вагітних 90 хв., Вартість 1290 грн.

Тривалість Спа масажу для вагітних 120 хв., Вартість 1450 грн.

P.S. Подарунковий сертифікат на СПА масаж для беременних- дуже потрібний подарунок для майбутньої мами.
record
Запись